Sterylab

Producent wielowarstwowych mat do pokojów chirurgicznych, sal operacyjnych. Firma jest także producentem igieł i wyposażenia medycznego.
  • Opis
  • Produkty powiązane

Sterylab

Sterylab

Włoska firma Sterylab skoncentrowała swoje wysiłki na produkcji igieł i wyrobów medycznych od ponad 40 lat, utrzymując ich rozwój zgodnie z postępami w medycynie i najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii.

Sterylab specjalizuje się również w produkcji MULTIMAT® do ochrony przed patogenami wnoszonymi do aseptycznych pomieszczeń: sal operacyjnych, stref czystych w zwierzętarniach i laboratoriach.

Igły do biopsji cienkoigłowej
Do zapytania
Producent:
Cienkościenna igła o krótkim ostrzu wyposażona w wygodny uchwyt, który daje możliwość większej kontroli i precyzji podczas wykonywania badania. Dostępne w sześciu różnych rozmiarach.
Mammorep Loop
Do zapytania
Producent:
​Łatwy w użyciu system do lokalizacji guzków i innych zmian piersi. Pierwsze narzędzie jednorazowe, które umożliwia wykonanie kompleksowego badania piersi.
Multicore do biopsji gruboigłowej
Do zapytania
Producent:
​Narzędzie opracowane specjalnie do pobierania wycinków z jednej lub kilku tkanek. Urządzenie Multicore jest precyzyjnym narzędziem diagnostycznym, które pozwala dokładnie wykonać biopsję gruboigłową.
Do zapytania
Producent:
Narzędzie przeznaczone do pobierania próbek miazgi krwiotwórczej z jamy szpikowej kości mostka i talerza biodrowego.